Leczenie narośli na nerce

Moja mama ma narośla na nerce, do czego to prowadzi? Czym to jest wywołane? Wada wrodzona? Jak to zwalczyć, i czy może się sytuacja pogorszyć? Lekarz zalecił jakieś antybiotyki, mama leży cały czas w łóżku zmęczona... Błagam pomóżcie mi ...

Witam, zbyt mało szczegółów - określenie "narośl" na nerce nic w zasadzie nie mówi. Może to być nieszkodliwa torbiel, a może być złośliwy rak. Jak można pomóc nie mając żadnych danych? Pozdrawiam RH