Leczenie nerwicy a niski poziom cukru

Witam, Chciałem zapytać o jedną kwestię. Mam stwierdzoną nerwicę lękową, przyjmuję Trittico 50 mg na noc. Od zawsze mam niski cukier. Na czczo w granicach 60-70, raz 58. Po obfitym posilku w godzinach po poludniowych 95. Zastanawiam się czy jest to niepokojący cukier, czy po jedzeniu nie powinien byc wyzszy i czy moze miec to zwiazek ze stresem i leczeniem nerwicy. Dodam ze cukier nie skacze ponad 100, 110. Jest tylko niski na czczo. Pozdrawiam

Witam,
cukrzyca ma wiele wspólnego z podłożem psychicznym,dlatego niezaleznie od innych form leczenia można wesprzeć się psychoterapią.Na pozostałe problemy powinien udzielić odpowiedzi lekarz diabetolog lub endokrynolog.
Ze swej strony bardzo zachęcam do terapii.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza