Leczenie nerwicy a picie alkoholu po odstawieniu leków

Witam mam pytanie,lecze sie na nerwice,brałem takie leki jak setralina 100mg,xanax 2x0.5mg przez 3 miesiace odstawiłem powoli co tydzień 0.25mg mniej od poniedzialku skonczyłem brać leki i w srode wypiłem 3 piwa czy wolno pic alkohol jesli odstawilem te leki.Czy wolno pic alkohol jak xanax dziala na te same receptory objawy to odrealnienie,oszolomienie,nadcisnienie,silne stresy.

Witam, nie powinien Pan na razie pić alkoholu bo może spowodować to nawrót choroby.
Poza tym to bardzo dobrze, że Pan odstawił lekarstwa.
W razie pogorszenia samopoczucia nie sięgałbym po nie znowy tylko zrócił się do psychoterapeuty. Pozdrawiam

Witam Pana. Jeśli ma Pan postawioną diagnozę przez lekarza i to on zalecił farmakoterapię to zapewne również odpowiednie dawkowanie tych leków. Proszę zwrócić się z tym pytaniem do swojego lekarza. To on zna Pana i Pana organizm i może precyzyjnie odpowiedzieć na pytanie. Pozdrawiam Pana
http://piotrantoniak.pl/