Leczenie opuchniętego palca

witam chciałabym wiedzieć w jaki sposób leczyc opuchniętego palca po urazie konczyny dolnej lewej, uraz powstał około 2 miesiące temu. stosuje maści przeciwbólwe i przeciw zapalne ale nic nie pomagają, co dalej nalezy robić.a

Witam. Przede wszystkim należy zweryfikować czy palec nie jest złamany - warto wykonać zdjęcie rtg. Doraźna ulgę w łagodzeniu obrzęku mogą przynieść preparatu altacetu bądź zimne okłady.