Leczenie pochwicy u młodej osoby

Mam pochwicę i obawiam się swojego pierwszego razu. Mam bardzo wąski otwór w pochwie i nie jestem w stanie włożyć tam nawet małego palca, ponieważ ból jest zbyt silny. Co mam zrobić? Od 2 lat jestem ze swoim chłopakiem i chcielibyśmy współżyć, ale za każdym razem gdy dochodzi do inicjacji - moje podniecenie spada i zaczyna się denerwować, wyobrażając sobie silny ból przy przerwaniu błony i krew...

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, leczenie pochwicy musi powinno odbywać się pod kontrolą ginekologa. W zależności od stopnia zaawansowania wady zaproponowane zostanie leczenie, w grę wchodzi również zabieg operacyjny.