Leczenie tarczycy, stosowanie antykoncepcji a wynik morfologii krwi

wynik morfologii obwodowej. wszytsko w normie jednynie RDW-CV WYNIK 16,2 A NORMA OD 11,6-14,8. LIMFOCYTY 1,37 tys/ul norma od 1,50-3,50 jest ponizej normy. Limfocyty 22,1% norma od 20,00-45,00. Jedne limfocyty ponizej a te % w normie. PROSZE O WYNIK CZY COS ZLEGO ZE PONIZEJ NORMY LIMFOCYTY?lecze sie sie tarczyce ponad 10 lat i stosuje antykoncepcje w tabletkach

Aleksander Ropielewski

Odchylenia od normy nie budzą niepokoju, jednak bez korelacji ze stanem klinicznym i oceny dodatkowych badań nie mogę udzielić pełniejszej odpowiedzi.