Poziom limfocytów a choroba Hashimoto i przeziębienie

Czy limfocyty za niskie?Zrobiłam morfologie sama lekarz nie kierował.choruje na chaschimoto zapalenie tarczycy .Limfocyty 1.37 tys/ul. norma od 1.50 mam ponizej normy. RDW-CV 16,2% norma do 14.8 mam powyzej, Bazofile 0,0 norma od 0.0-0.1, Czy limfocyty cos zlego? od badan za okolo .5 tyg zaczal ząb mądrości wychodzic i bylo przeziebienie kaszel.Czy martwic sie wynikiem?lekarz stwierdzil ze wyniki dobre

Trzeba za jakiś czas porównać. Hashi to czasami wynik przewlekłych infekcji bakteryjnych lub wirusowych. Warto to kontrolować.