Lędźwiowo-krzyżowe spłycenie fizjologiczne lordozy

MR kreg lędzw-krzyz spłycenie fizjolog lordozy ledzw z prawostronną skoliozą W trzonach kregu TH12 i L1 pojedyncze naczyniaki do 8 mm Zmiany zwyrod-wytwórcze na krawędziach trzonów i w stawach międzykreg, dalej bez większych zmian,ból kregosłupa mam od 3 lat,nie moge długo stac , chodzić bo odczuwam silny ból nogi ,miałam 2 blokady ster,które pomagają na 3,4 miesiące, przed blokadami brałam ciągle tramal,czy ten stan jest spowodowany naczyniakami,rehab nie pomaga wcale.co dalej robić?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza ortopedy, po bezpośrednim badaniu oraz łącznej analizie wykonanego badania będzie można zalecić odpowiednie postępowanie. Być może będzie konieczność leczenia operacyjnego.