Leki na nadciśnienie i zawroty głowy

bire leki nad nadcisnienie kilka lat biore rano prenessa 4 i atram 25 czasami mam podwyzszone wczoraj ciemno w oczach zasłabłem i 195 na 105 czy to cos powaznego

Lek. Tomasz Budlewski

Z powyższymi objawami musi udać się Pan do lekarza kardiologa. Być może obecne leczenie nie jest już optymalne. Niestety organizm człowiek przystosowuję do leków i po pewnym czasie mogą nie być już wystarczające. Pozdrwiam