Leki uspokajające a Lesiplus

Mam 22 lata,biore tabletki Lesiplus.Przed godz 19 wzielam 13 tabletke,po 23 wspolzylam,partner doszedl we mnie.Po stosunku wzielam 2 tabletki uspokajajace Labofarm.Czy mogly obnizyc skutecznosc antykoncepcji?Rano po 6 godz wzielam 14 tabletke zapobiegawczo.Istnieje ryzyko ciazy?Jak teraz musze brac tabletki?O tej godzinie co poprzednio?Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Nie ma zwiększonego ryzyka zajścia w ciążę. Prosze przyjmować tabletki o poprzednio ustalonej stałej porze.