Lekki ból brzucha i krew w moczu po stosunku

w srode rano obudzilam sie z lekkim bólem brzucha a jak zaczełam sikac to mnie bolało a szczególenie ostatnie krople jak oddawałam i w srode caly czas latałam do lazienki i za kazdym razem strasznie bolało i była krew w moczu a noc wczesniej kocha łam sie z chlopakiem kupiłam urointima i po nim strasznie mnie zoładek boli nie moge za długo na nogach ustac jak bylam u lekarza to kazał mi wybrac do konca je i dostałam skierowanie na mocz zebym potem zrobiła kontrolne

Witaminy w ciąży

Witam. Jeśli objawy pomimo stosowanej kuracji nie będą miały tendencji do zmniejszania się proszę bezwzględnie udać się ponownie do lekarza który zmieni dotychczasowe leczenie.