Lekkie krwawienie i ból brzucha między 13. a 14. dniem cyklu

Witam , stosuje tabletki naraya plus od 10 misiecy do tej pory wszystko bylo ok. Jedank teraz miedzy 13 a 14 dniu cyklu wystopilo u mnie krwawienie lekkie, ktore trwa oraz lekki bol brzucha. Dodam ze w 1 dniu cyklu wspolzylam po trzy miesecznej przerwie. Mm 25 lat i w zeszlym roku urodzilam poprzez cc. Prosze o pomoc.

Aleksander Ropielewski

Niestety bez przeprowadzenia badania i wykonania badań dodatkowych trudno jest mi ustalić przyczynę Pani dolegliwości i sugeruję kontakt z lekarzem.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.