Liczenie cyklu po nieprawidłowym przyjęciu luteiny

witam. Niestety źle zażyłam luteinę dopochwową,brałam ją zaraz po miesiączce przez 7 dni następnie pojawiło się krwawienie przez kilka dni. Czy cykl powinnam liczyć od nowa od momentu tego krwawienia po luteinie? Kiedy powinnam spodziewać się miesiączki?

Witam. W tej sytuacji najprawdopodobniej doszło do rozregulowania gospodarki hormonalne organizmu w związku z czym trudno powiedzieć kiedy pojawi się następna menstruacja.