Liczne grupy tyreocytów w wyniku biopsji

Prosze o interpretacje wyniku biopsji Bac liczne grupy tyreocytow bez cech atypii,niektore komorki w ukladach mikrofollikularnych.
ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Rozpoznania nie wskazują na żaden proces nowotworowy. Tyreocyty bez cech atypii są prawidłowymi komórkami tarczycy.
Z wynikiem biopsji należy zgłosić się do lekarza, który zlecił wykonanie tego badania.