Co oznaczają liczne rozproszone i w grupach tyreocyty bez cech atypii?

Proszę o pomoc w interpretacji wyników biopsji. Liczne rozproszone i w grupach tyreocyty bez cech atypii.Część z nich w układach drobnopecherzykowatych i rozetkowy chyba. Obraz zmiany pecherzykowatej nieokreślonej znaczenia.Grupa 3 .Dziękuję za pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna dalsza diagnostyka i lub obserwacja , proszę zgłosić się do lekarza endokrynologa , a jaki poziom hormonów tarczycy ?