Liczne skupienia tyreocytów z cechami degenaracji oraz pobudzenia bez cech atypii

Witam, Czy mogę prosić o pomoc w interpretacji wyników biopsji guzka w lewym płacie tarczycy - guzek o średnicy 21 mm. "Wynik badania cytoligczengo: W rozmazie miernie materiał obfity. Pośród elementów morfotycznych krwi i koloidu stwierdza się liczne skupienia tyreocytów z cechami degenaracji oraz pobudzenia bez cech atypii. Całość obrazu odpowiada zmianie łagodnej o strukturze torbielowatej II ST wg. Bethesda" Z góry dziękuję,pozdrawiam

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, wynik wskazuje na zmianę łagodną o typie torbieli. Pozdrawiam