Liczne kulki tłuszczowe i nieliczne włókna mięsne prążkowane w kale niemowlaka

8 miesięczne dziecko w badaniu kału wyszło że ma liczne kulki tłuszczowe i nieliczne włókna mięsne prążkowane. dziecko nie chce jeść zupek i deserków, chętnie jedynie karmienie piersią. Mało przybiera na wadze 190g na miesiąc. Co może mu dolegać? Wyniki krwi i moczu sa w normie.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę udać się do pediatry.