Liczne nabłonki płaskie i bakterie w moczu
Witam robiłam badanie moczu w którym wykazało że mam liczne nabłonki płaskie i bakterie,mocz w badaniu ma barwę mętną)często oddaję mocz i boli mnie często w części lędzwiowej)czy nadżerka może być przyczyną takich wyników?i co dalej z tym robić?obecnie czekam na wyniki cytologi a usg dopiero mam na 12 listopada.Proszę o poradę.Pozdrawiam.

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Opisane objawy wskazują na zakażenie dróg moczowych, choć nadżerka jak najbardziej jest z tym związana. Konieczne jest zarówno leczenie nadżerki przez specjalistę ginekologa jak i leczenie infekcji dróg moczowych przez lekarza POZ.