Liczne płaty komórek apokrynowych, płaty komórek gruczołowych bez cech atypii

Witam! Proszę o interpretację wyniku biopsji piersi lewej. W nadesłanych rozmazach ze zmiany na godz. 12 liczne płaty komórek apokrynowych, płaty komórek gruczołowych bez cech atypii, liczne makrofagi oraz obfity płyn białkowy. Obraz cytologiczny odpowiada zmianie łagodnej. Kategoria C2.

Nie wiem co mam interpretować ??? Przecież opis jest napisany jasno i po polsku!!! Jeśli Pani czegoś nie rozumie - proszę zgłosić się do lekarza , który zlecił biopsję!!! zż