Limes chiryrgicus unilateralis focale absens

Proszę o przetłumaczenie wyniku badania: naevus melanocyticus compositus praecipue dermalis partim pendulus. Limes chiryrgicus unilateralis focale absens.
Lek. Tomasz Budlewski

wynik przedstawia znamię melanocytarne, z komórek barwnikowych skóry, złożone skórne częściowo pendulus (poproszę o sprawdzenie pisowni). linie chirurgicznego cięcia jednostronnie ogniskowo nieobecne. Proszę koniecznie zgłosic się do lekarza kierującego na zabieg lub go wykonującego.