Limfocyty atypowe wskazujące cechy pobudzenia

Witam,chciałam się zapytać ponieważ zrobiłam córce (2latka3miesiące)kontrolne badania krwi i niepokoi mnie wynik tych badań z morfologi LYM% 33,8%norma 40,0-60,0 GRAN% 60,1%norma 35,0-55,0 pozostałe badania z morfologii w normie i rozmaz mikroskopowy nie mam podanej normy Gran. obojętnochłonne46%, gran. kwasochłonne1%, limfocyty 44%, monocyty5%, gran. pałeczkowate2%, limfocyty atypowe2%.opis:"limfocyty atypowe wskazują cechy pobudzenia".Co to może oznaczać?Czy może to być poważna choroba?

Aleksander Ropielewski

Taki obraz występuje w reakcji zapalnej i na jego podstawie nie można ocenić jednoznacznie jaka jest jego przyczyna. Decydujący jest stan kliniczny.