Łojotokowe zapalenie skóry a postępujące łysienie

Witam od kilku kilku lat mam lojotokowe zapalenie skory glowy a co za tym idzie lysienie.Mam malo wlosow,niewiem jakich masci lub szamponow moglabym uzywac aby pozbyc sie loju.dodam ze musze prawie codziennie myc glowe,poniewaz nastepnego dnia mam skore tlusta.Bylam juz u wielu dermatologow i zaden mi w znacznym stopniu niepomogl.Prosze o porade

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie napisała Pani jakie konkretnie preparaty Pani stosowała, dlatego też trudno cokolwiek konkretnego Pani polecić. Zdecydowanie powinna Pani jednak stosować preparaty dedykowane dla pacjentów z łojotokowym zapaleniem skóry. Właściwego wyboru bez wątpienia pomoże Pani dokonać specjalista dermatolog lub farmaceuta.