Łojotokowe zapalenie skóry u 21-latka

Witam! Piszę do Państwa, ponieważ od ponad roku borykam się z problemem łojotokowego zapalenia skóry. Pomimo stosowania tabletek, maści oraz specjalistycznego leczniczego szamponu problem ten nie znika. Odwiedziłem już kilku dermatologów i zalecenia ich nie pomagają. Poniżej dodaję link do zdjęcia i proszę o pomoc. http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/Hp6J5tP~dD5PWP4ekVNcg0rtzDOu7g

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję koniecznie ponownie udać się do lekarza dermatologa, sądzę, że konieczne jest rozszerzenie diagnostyki.