Łuszczenie się skóry na rękach i nóżkach u dziecka

Witam, od kilku tygodni mojemu synkowi luszczy sie skora na raczkach I na nozkach zaczelo sie od nozek I dostalam masc od lekarza Clotrimazolum ale niestety juz przestala pomagac prosze co mam zrobic strasznie sie martwie bo zdaje sobie sprawe ze to moga byc powazne sprawy. dziekuje.Ania

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku braku poprawy konieczna jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego. Na podstawie aktualnego stanu klinicznego zostanie wdrożone odpowiednie leczenie.