Luźne stolce, bolesność jajnika a parcie na pęcherz moczowy

Witam mam od 6.03.2015 problem odebrałam wyniki w sumie robiłam na wszystko i wyszło mi OB 30 i CRP21,7 byłam u ginekologa i mówiła pani dr ze mam zapalenie jajnika toteż miałam silny ból kolke w lewym jajniku trwająca 2 min i potem spokój , dała mi dalacin brałam przez 4 dni 3razy po 1 tabletkę ale miałam silne biegunki więc przerwala mi i potem dała mi azycyna 6dni po 1 tabletce jeszcze 1 i koniec plus silne parcie na pecherz czuje choćby był pełny , i luźne stolce co mi jest martwię sie

Renata GrzechociĹska

Sugeruję udać się do lekarza rodzinnego w celu przeprowadzenia dokładniej diagnostyki.