Luźne, wodniste stolce a bolesność brzucha

witam od ponad tygodnia boli mnie dół brzucha. od lewej do prawej strony. Bol nasila sie rano ok. godzin miedzy 4-6 i wieczorem miedzy 19-22. Towarzyszą temu codziennie rano lużne, czasem wodniste stolce, ok 3-4 zrzutów. Bardzo utrudnia mi to zycie, przez to boje sie wyjsc z domu.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości są spowodowane nieprawidłowościami w obrębie układu pokarmowego. Wskazane jest wdrożenie diagnostyki. Proszę zatem udać się do lekarza.