Luźny stolec przez dwa dni po zażyciu tabletki antykoncepcyjnej MyWy

Witam, Zaczełam brać tabletki antykoncepcyjny MyWy.Przez pierwsze 2 dni po około godziny, dwóch po zażyciu wystąpiło nagły płynny stolec. Dzis już jest ok,ale czy to obniżyło bezpieczeństwo przed ciąża?Czy lobulki Clotrimazolum obniżaja antykoncepcje?Oraz Czy Hydro Vag obniża ich działanie?prosze o pilną odpowiedź.

Witam. Żadne z podanych przez Panią czynników nie obniżają skuteczności doustnej antykoncepcji.