Łysa plamka na skórze głowy u kobiety w 8 miesiącu ciąży

Mam 27 lat i jestem w 8 msc ciąży,tydzień temu zauważyłam małą łysą plamke we włosach blisko czoła.Czy to jest łysienie plackowate,czy może coś spowodowanego ciążą? prosze o odpowiedz gdyż bardzo sie martwie.

Witam. Może być to wyraz łysienia plackowatego które często ujawnia się właśnie w okresie ciąży a następnie samoistnie zanika. Sugeruję konsultację z dermatologiem.