Łysienie plackowate u 10-latki

Moja 10 Lat Corka Od stycznia 2016 traci wlosy stwierdzono łysienie plackowate, opinnie sa podzielone wyglada to nietypowo , podczas badan wykryta zostala wysoka nietolerancja Na mleko krowie , srednia Na zyto pszenice jeczmien ryz jajka czy wypadanie wlosow w stopniu bardzo Duzym Moze byc efektem nietolerancji pokarmowej?

Bez wykonania i obejrzenia badań bez przeprowadzenia wywiadu z pacjentem ciężko cokolwiek doradzić. Proszę udać się do trychologa lub dermatologa na konsultację.