Łysienie plackowate u 11-latka

Witam.Syn (11 lat)ma łysienie plackowate.Dermatolog z Pruszcza tak stwierdziła patrząc tylko na łyse plamki.Stwierdziła,że to nieuleczalne,dała preparat konsystencji wody i tyle. Plamki najpierw powoli zanikały lecz zaraz pojawiały się obok i tak jest do tej pory.Tyle że jest większa powierzchnia objęta łysieniem.Co dalej? Może jest jakiś bardziej kompetentny dermatolog w Pruszczu(na NFZ)który chociaż zbada syna i pokieruje dalej?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli zastosowane leczenie nie przynosi spodziewanego rezultatu to warto udać się na ponowną wizytę do specjalisty dermatologa. W doborze odpowiedniego specjalisty pomoże lekarz rodzinny.