Łzawienie przy chronicznym zapaleniu spojówek a możliwość zażycia tabletek na alergię

Witam cierpię na chroniczne zapalenie spojówek stosuję sztuczne łzy maść z wit A ale teraz bardzo płaczą mi oczy czy mogę zacząć zażywać tabletki na alergię może to trochę pomoże

Witam. Jeżeli jest Pani alergikiem to tbl. p-alergiczne przyniosą Pani ulgę. Natomiast nie wyleczą oczu. Należy dokładnie zbadać powierzchnię oczu najlepiej z barwieniem. Badanie wykaże w czym jest problem. Maść i krople to dobre leczenie w Pani przypadku, ale pewnie się zaostrzyło na wiosnę. Pozdrawiam