Łzawienie, szczypanie i zaczerwienienie oka

Witam. Mam pytanie w związku z moimi oczami. Strasznie zaczęły mi łzawić oczy,po kilku dniach zaczęły mnie szczypać,piec i swędzieć a do tego mam strasznie zaczerwienione oko. Udałam się do lekarza i dostałam krople na uczulenie: Polcrom które nie pomogły,następnie dostałam Biodacynę i Dexamethason i Dexoftyal, nadal niema rezultatu,więc dostałam kolejne Dicortineff. Nadal nic,wczoraj pani doktor powiedziała mi tak naprawdę nie wie co to.proszę o pomoc moje oczy nadal łzawią i są zaczerwienione.

Renata GrzechociĹska

Trudno postawić przybliżoną diagnozę bez odpowiednich badań. Wykorzystano już spory arsenał leków. Dlatego warto poszukiwać przyczyny tych dolegliwości u okulisty.