Łzawienie oka a możliwe przyczyny

Dzien dobry. Moja mama ma problem z lewym okiem. Lzawi jej juz ok rok czasu. W miescie ma jednego okuliste, ktory przepisuje jej rozne krople, ale nie pomagaja mimo ze sa bardzo drogie. Oko nadal lzawi. Moze powinna zasugerować lekarzowi jakies badania?

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugerowałabym skonsultować się z alergologiem, być może łzawienie ma związek z alergią, sądzę, ze okulista zbadał już dokładnie oko w poszukiwaniu ciała obcego czy innych patologii.
Pozdrawiam