Łzawienie i ropienie oka po wylewie

Witam ,mam pytanie jestem po wylewie 4 lata mam taki problem ,moje oko cały czas lzawi i ropieją ,byłem u okulisty miałem badane dno oka i jest wszystko dobrze ,dostałem kropelki i nic nie pomaga a bardzo mi to przeszkadza ,co to moze byc i jakie krople pan doktor by mi polecił ,pozdrawiam Marek

Piotr Pilarski

Bez zbadania nie jestem w stanie nic doradzić. Sugeruję ponowną wizytę u swojego okulisty.

Pozdrawiam.