Makijaż permanentny po porodzie

Witam!! We wrzesniu urodzilam zdrowa coreczke przez CC. Z roznych przyczyn od poczatku listopada juz jej piersia nie karmie. I teraz moje pytanie.. w grudniu chcialabym sobie zrobic makijaz permanentny brwi. Czy sa jakies przeciwwskazania..? Czy jest jakis okres ochronny po porodzie kiedy od takiego typu zabiegow powinno sie wstrzymac?? Bede bardzo wdzieczna za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

A z jakiego powodu dziecko nie jest karmione piersią? I dlaczego nie chce Pani powrócić do karmienia piersią?