Mała plama na żołędzi penisa i pieczenie okolic intymnych

Witam ! (przepraszam za bark polskich znakow jestem w USA na nie swoim komputerze) Na zoledziu, czasami (przy scisnieciu najczesciej) po prawej stronie od ujscia cewki moczowej, pojawia sie mala plamka koloru bordowego, leciutko wypukla. Zauwazlylem tez lekkie pieczenie. Brak dyskomfortu przy oddawaniu moczu, mocz koloru normalnego. Seks uprawiam tylko ze swoja dziewczyna ( jednak w zwiazku z wyjazdem zdazalo mi sie masturbowac) Czy moze to byc cos groznego ? Czy to zwykle podraznienie ?
ponad rok temu

Łysienie kobiet

Nadmierna utrata włosów coraz częściej dotyka także kobiety. U jej podłoża mogą leżeć przewlekłe choroby ogólnoustrojowe, ale także zaburzenia hormonalne. Warto dowiedzieć się wiecęj o tej przypadłości. Dr Tomasz Wasyłyszyn opowiada o występowaniu łysienia u kobiet.

Witam,
najprawdopodobniej jest to jeziorko naczyniowe/naczynia jamisty, niegroźna zmiana wymagająca leczenia laserowego.
Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
Patronaty