Małe brodawki na penisie

Witam, Od jakiegoś czasu zauważyłem na penisie ( pod napletkiem ) 2 małe brodawki/krostki. Większa ledwo się trzyma jakby miała zaraz odpaść. Naczytałem się w internecie że to mogą być kłykciny kończyste. czy to jest jakaś poważna choroba? I czy jest szansa że po prostu są to jakieś zwykłe krostki, które z czasem same znikną ? proszę o podpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac się do lekarza urologa badz dermatologa, po badaniu będzie mozna okreslić odpowiednie dalsze postępowanie.