Małe brodawki na twarzy i ręce u 11-latka

Witam.Mam pytanie.U mojego 11 letniego syna pojawiły sie częściowo na twarzy i na lewej ręce coś w rodzaju małych brodawek (krostek).Skąd to się mogło wziąć i czy należy to czymś smarować.Dodam że nie jest tego wiele,ale mnie niepokoi.Dziękuję za odp.z góry.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane zmiany zdecydowanie powinien ocenić lekarz podczas bezpośredniej wizyty. Umożliwi to postawienie konkretnej diagnozy oraz ew. wdrożenie leczenia.