Małe owłosienie na piersiach i brodzie, nieregularny cykl miesiączkowy

witam dostałam od Panstwa porade, bym zgłosiła do Endokrynologa(male owłosienie na piersiach i brodzi,nie reguralny cykl miesiaczkowy)mam 25 lat.Powinnam zrobic naj pierw pobranie krwi ( profilaktyczne) i rodzinny stwierdzi nczy taka wizyta bedzie potrzebna czy od razu umowic sie do lekarza Endokrykola?prosze o kilka słow

Lek. Marta Gryszkiewicz

W badaniach podstawowych może nic nie wyjść. Jednak do lekarza endokrynologa niezbędne jest skierowanie, które może wystawić lekarz rodzinny. Chyba, że chce Pani umówić się prywatnie. Wtedy oczywiście żadne skierowanie nie jest potrzebne.