Nadmierne owłosienie na brodzie, udach i brzuchu

Witam, mam problem z nadmiernym owłosieniem na brodzie, udach i brzuchu, czy są skuteczne sposoby aby pozbyć się tego problemu, jeśli tak-jakie?? Do jakiego lekarza specjalisty najlepiej udać się z tym problemem?

W pierwszej kolejnosci warto skorzystac z porady endokrynologa. Przyczyna nadmiernego owlosienia moga byc sprawy hormonalne.
Jesli chodzi o usuwanie zmian, najlepiej zrobic to laserowo - laser aleksandrytowy lub diodowy.

Pierwszym krokiem jest odwiedzenie endokrynologa, po wywiadzie lekarz może zlecić odpowiednie badania.Jeśli po czasie problem będzie występował nadal, można rozwazyć usunięcie włosów laserem- zabieg wykonuje się w serii.