Nadmierne owłosienie na ciele a wykonanie badań hormonalnych

Witam. Jestem mężczyzną i mam problem z nadmiernym owłosieniem na ciele,praktycznie całe moje ciało jest pokryte włosami. Oto badania które chcę wykonać aby dowiedzieć się czy choruję na hirsutyzm. 17 -OH - Progesteron LH FSH Testosteron DHEA-S TSH fT4 Przeciwciała Anty-TPO Androstendion Czy te badania wystarczą aby dowiedzieć się czy choruję na nadmierne owłosienie ?

Następnie, jeśli lekarz uzna to za słuszne można pomyśleć o zabiegach laserowych.