Czy nadmierne owłosienie można w jakiś sposób wyleczyć?

Witam. Mam problem z nadmiernym owlosieniem na nogach bikini pod pachami. Włosy są tak grube i czarne że wstydzę się chodzić w sukienkach. Najbardziej dokuczają na nogach. Co to może być? Czy da się to jakoś wyleczyć?

W sprawie nadmiernego owłosienia należy przyjąć dwa kierunki działania. Po pierwsze odwiedzić endokrynologa i sprawdzić, czy stan hormonalny organizmu jest prawidłowy, jeśli nie - leczyć odpowiednio. Po drugie można usuwać nadmierne owłosienie na różne sposoby, z których moim zdaniem najlepsza jest depilacja laserowa.