Mało obfita miesiączka a prawdopodobieństwo ciąży

Witam, mam problem z okresem, pierwsze dwa dni licząc od poniedziałku były średnio obfite, później było coraz słabiej, mimo to obserwuję w dalszym ciągu na palcach krew, szyjka jest miękka, średnio otwarta, od czasu do czasu krew wypływa mocniej, np. przy kichnięciu. Są w niej skrzepy. Poprzednia miesączka również była mało obfita ale i krótka bo trwała 4 dni. Czy jest możliwość ciąży (stosunek po 2-3 dniach po dniach płodnych)? Dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.