Mały apetyt i płaczliwość u 3-letniego dziecka
Witam Zrobiłam badania synkowi 3 letniemu bo bardzo mało zaczął mi jeść (pije duzo mleka) , zrobił się płaczliwy i drażliwy. Badania krwi: HTC 32% ( 34-41) HGB 9.9g/dl (11-14) MCV 70(80-96) MCHC31 (32-36) MCH 21,8(27-34) RDW-CV16,9 (11-14,5) Rozmaz LYMPH 2,70(1,5-8,0) MONO 0,40 (0,3-20) GRAN6,10(1,5-7,5) %LYMPH29.8(40-60) %GRAN65,8(35-55) OB 22 Glukoza 68(70-105) Żelazo 33(59-158) USG brzuch sledziona wielkosci 8,7x3,7 jednorodna normoechogeniczna .Brak patologicznych wezłów

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Wyniki wskazują na niedokrwistość oraz na infekcje. Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry.