Zapytaj lekarza

1 , 0 3 0 , 3 4 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Mały guzek na szyi i klatce piersiowej

3 dni temu złapalem się za szyje i poczułem mały guzek doslownie o srednicy 0,5 cm myslalem że to może cos od ukąszenia ale wczoraj zauwazylem taki sam podobny na klatce piersiowej po lewej stronie co to moze byc ??
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Łysienie kobiet

Nadmierna utrata włosów coraz częściej dotyka także kobiety. U jej podłoża mogą leżeć przewlekłe choroby ogólnoustrojowe, ale także zaburzenia hormonalne. Warto dowiedzieć się wiecęj o tej przypadłości. Dr Tomasz Wasyłyszyn opowiada o występowaniu łysienia u kobiet.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam! W celu ustalenia rodzaju zmian konieczne jest zbadanie. Powinien Pan udać się do lekarza rodzinnego, który oceni zmiany. W zależności od postawionej diagnozy zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0

Witam, Jestem dermatologiem muszę zobaczyć zmianę żeby postawić pewną diagnozę. Opis jest lakoniczny i nie daje możliwości stwierdzenia co to jest. Może być to grudka zapalna (pryszcz), reakcja na ukąszenie, kaszak. Musi to obejrzeć dermatolog. Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy