Mały penis u 27-latka - jak go powiększyć?

Mam 27 lat mam małego penisa w wzwodzie 12 cm grubość 10 cm. W czasie uprawiania seksu nie czuje przyjemnośći bo nie czuje że jestem w pochwie. Wstydze sie swojego penisa, boje sie zbliżenia z jakąkolwiek dziewczyną że mnie wyśmieje a jak odkryje mój problem to mnie zostawi bo nie bede jej zaspakajał, stresuje sie boje sie zbliżenia temu jestem sam, nie żyje w żadnym związku, nie mam tej pewności siebie a wszystko przez to że mam małego ps. do dziewczyn jestem śmiały i rozmowny ale jeśli dochodzi juz do seksu stresuje sie, nie wierze w siebie przez mój mały problem no i jak muwiłem nie czuje przyjemności ze jestem w pochwie, i mam świadomość tego ze nie zadowalam dziewczyny, czy można jakoś powiększyć penisa lub żeby był grubszy?

Dzień dobry,

W odpowiedzi na Pańskie pytanie pozwolę sobie wkleić odpowiedź na podobne pytanie, zadane przez inną osobę kilka dni temu: "...uprzejmie informuję, że nie istnieją żadne cudowne maści, żele, tabletki powiększające rozmiary członka, podobnie, jak nie ma żadnych leków mogących powiększyć np. rozmiar stopy czy wielkość nosa czy ucha. Zgodnie z powyższym, korzystanie z różnych środków reklamowanych w Internecie mogących zaradzić opisanemu problemowi mija się z celem. Dodam, że podany rozmiar członka (jak rozumiem - podczas erekcji) mieści się w granicach normy - szacuje się, że ww. wymiary oscylują średnio między ok. 10 a 16 cm - nie ma się więc czym przejmować. Na koniec informacja, że pochwa kobiety jest najbardziej wrażliwa na bodźce seksualne na odcinku pierwszych 10 cm. Wnioski może Pan wyciągnąć samodzielnie."

Do powyższego można jeszcze dodać, że zwiększeniu poczucia "obecności" w pochwie sprzyjają np. takie pozycje seksualne, w których partnerka ma złączone, albo niezbyt rozszerzone nogi.

Na zakończenie jeszcze jedno, wydaje się ważne spostrzeżenie - swoją wartość jako mężczyzny i potencjalnego partnera sprowadza Pan przede wszystkim do długości i grubości własnego penisa, pomniejszając w ten sposób swoje potencjały i deprecjonując swoje inne cechy (np. wspomnianą śmiałość i rozmowność w kontaktach), trochę tak, jakby uważał Pan, że dla ewentualnych partnerek ważny jest wyłącznie długi i gruby penis mężczyzny. Możliwe, że są i takie kobiety, jednak nie wydaje się, by dla wszystkich główną "miarą" mężczyzny był rozmiar jego członka.

Pozdrawiam
Maciej Rutkowski
www.abovo.bialystok.pl