Zapytaj lekarza

7 4 3 , 0 4 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Mały penis u 27-latka - jak go powiększyć?

Mam 27 lat mam małego penisa w wzwodzie 12 cm grubość 10 cm. W czasie uprawiania seksu nie czuje przyjemnośći bo nie czuje że jestem w pochwie. Wstydze sie swojego penisa, boje sie zbliżenia z jakąkolwiek dziewczyną że mnie wyśmieje a jak odkryje mój problem to mnie zostawi bo nie bede jej zaspakajał, stresuje sie boje sie zbliżenia temu jestem sam, nie żyje w żadnym związku, nie mam tej pewności siebie a wszystko przez to że mam małego ps. do dziewczyn jestem śmiały i rozmowny ale jeśli dochodzi juz do seksu stresuje sie, nie wierze w siebie przez mój mały problem no i jak muwiłem nie czuje przyjemności ze jestem w pochwie, i mam świadomość tego ze nie zadowalam dziewczyny, czy można jakoś powiększyć penisa lub żeby był grubszy?
MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Dzień dobry,

W odpowiedzi na Pańskie pytanie pozwolę sobie wkleić odpowiedź na podobne pytanie, zadane przez inną osobę kilka dni temu: "...uprzejmie informuję, że nie istnieją żadne cudowne maści, żele, tabletki powiększające rozmiary członka, podobnie, jak nie ma żadnych leków mogących powiększyć np. rozmiar stopy czy wielkość nosa czy ucha. Zgodnie z powyższym, korzystanie z różnych środków reklamowanych w Internecie mogących zaradzić opisanemu problemowi mija się z celem. Dodam, że podany rozmiar członka (jak rozumiem - podczas erekcji) mieści się w granicach normy - szacuje się, że ww. wymiary oscylują średnio między ok. 10 a 16 cm - nie ma się więc czym przejmować. Na koniec informacja, że pochwa kobiety jest najbardziej wrażliwa na bodźce seksualne na odcinku pierwszych 10 cm. Wnioski może Pan wyciągnąć samodzielnie."

Do powyższego można jeszcze dodać, że zwiększeniu poczucia "obecności" w pochwie sprzyjają np. takie pozycje seksualne, w których partnerka ma złączone, albo niezbyt rozszerzone nogi.

Na zakończenie jeszcze jedno, wydaje się ważne spostrzeżenie - swoją wartość jako mężczyzny i potencjalnego partnera sprowadza Pan przede wszystkim do długości i grubości własnego penisa, pomniejszając w ten sposób swoje potencjały i deprecjonując swoje inne cechy (np. wspomnianą śmiałość i rozmowność w kontaktach), trochę tak, jakby uważał Pan, że dla ewentualnych partnerek ważny jest wyłącznie długi i gruby penis mężczyzny. Możliwe, że są i takie kobiety, jednak nie wydaje się, by dla wszystkich główną "miarą" mężczyzny był rozmiar jego członka.

Pozdrawiam
Maciej Rutkowski
www.abovo.bialystok.pl

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy