Możliwość powiększenia penisa i strach przed niezadowoleniem kobiety

Witam. Otóż boję się że nie zadowole mojej kobiety. Bo mam członka o długości 15-16 cm i ona mówi że troszkę szeroki ale naprawdę się boje bo inni mają 18 cm 20 cm a ja takiego . Da się powiększyć jakoś ?Proszę o pomoc

Dzień dobry!

Pański rozmiar penisa jest prawidłowy dla zdrowego dorosłego mężczyzny. Satysfakcjonujące życie seksualne prowadzą mężczyźni o znacząco mniejszym rozmiarze penisa.
Istnieją metody chirurgicznego powiększania członka, żaden lekarz nie stwierdzi jednak takich wskazań w Pana przypadku.

Pozdrawiam!