Mam 13 lat - czy penis mi może jeszcze urosnąć?

Witam. Mój członek w czasie erekcji ma około 13 cm, a w czasie spoczynku 3-4 cm. No i nie jest to zbyt rewelacyjny wynik. Czytałem, że rozmiar członka zależy od genów. Porównując to co widzę, czyli jak widzę ojca lub brata w samych slipach to widzę, że zbyt nie mają się czego powstydzić, a u mnie prawie nic nie widać. Mam prawie 18 lat. I jestem trochę skrepowany gdy np. przebieramy się po wf z kolegami. I pytanie moje dotyczy tego, czy penis mi może jeszcze urosnąć? Jeśli tak to co spowodowało u mnie tak późny etap wzrostu członka? Albo dlaczego mam dużo mniejszego niż ojciec czy brat? Pozdrawiam
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam.

Nie jest wykluczone, że wynik jaki podajesz jest wynikiem przyjęcia błędnej metody pomiaru. Członek powinien być bowiem mierzony od jego nasady. Mimo tego, wspomniany rozmiar prącia w stanie erekcji mieści się w przyjętej powszechnie normie i nie stanowi powodu do zmartwienia.
Jeżeli jednak masz jakiekolwiek wątpliwości co do prawidłowości budowy prącia, wskazana jest konsultacja ze specjalistą urologiem.

Pozdrawiam