Mam 15 lat i małego członka - czy jeszcze urośnie?

Witam. Mam 15 lat i mój penis w wzwodzie ma niecałe 8cm. Co zrobić? Chciałem zapisać się do drużyny piłkarskiej a tam zawsze po meczu są prysznice i byłoby mi wstyd... Proszę o szybką odpowiedź. Powoli zacząłem dojrzewać, mam trochę włosów pod pachami, a włosów łonowych mam średnią ilość. Nie wiem co zrobić? Pomocy! Nawet nie mam wytrysków!

Witam!

Dojrzewanie to trudny okres dla młodych osób. Pamiętaj jednak, że ludzie są różni. Twój penis jest całkowicie normalny i niczego mu nie brakuje. Podczas pryszniców raczej nie będziesz musiał mierzyć swojego penisa w wzwodzie. Warto, żebyś zaakceptował swoje ciało. Większość chłopców ma problemy z zaakceptowaniem swojego wyglądu, szczególnie w kwestii członka. Dlatego tak wielu "dodaje" sobie centymetrów w trakcie rozmów z rówieśnikami. Myślę, że Twój członek w żaden sposób nie odstaje od innych i nie masz się czym przejmować. Pamiętaj natomiast, że kobiety nie zdobędziesz pokazując jej członka, tylko swoją osobowością i wrażliwością. Dlatego skupić należy się na rozwoju intelektualnym i emocjonalnym, a mniejszą uwagę skupiać na członku.

Pozdrawiam