Marginesy resekcji bez utkania raka

czy mogłabym prosic o tłumaczenie? Adenocarcinoma cyllindrocellulare exculcerans et necroticans intestini crassi G-III.Infiltratio carcinomatosa parientis totius intestini et telae adiposae(margines radialny tk. tłuszcz. 2mm).Metastases carcinomatosae lymphonodrum periintes tinalium 2/2.Infiltratio carcinomatosa telae periintestinalis massiva. stadium pT3 N1b. Marginesy resekcji bez utkania raka.
Lek. Tomasz Budlewski

Wynik wskazuje na gruczolakoraka cewkowego, z naciekiem na tkankę tłuszczową, i obecnością tkanki rozrostowej w węzłach chłonnych. nie stwierdzono obecności komóek nowotowrowych w granicach cięcia chirurgicznego. konieczna konsultacja onkologa/chirurga onkologicznego.